Проект "Поряд"- портал, що єднає українців

Повномасштабна війна росії проти України триває вже понад 100 днів. Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу та загалом звичне життя, що значно погіршило соціальну захищеність наших громадян.

10:42 20.06.2022

Селищний голова Володимир Коваленко привітав з Днем медичного працівника та Днем фермера представників цих професій

Напередодні відзначення Дня медичного працівника та Дня фермера, вчора селищний голова Володимир Коваленко на черговому засіданні виконавчого комітету привітав представників цих професій.

21:03 18.06.2022

До уваги жителів селища Катеринополя

З 20.06.2022 року  буде відновлено рух автобусу по селищу Катеринопіль    в понеділок та середу*  (продовжено графік руху автобусу  Катеринопіль- Ямпіль) згідно розкладу  руху, що додається.

08:33 17.06.2022

Що таке «підходяща робота» під час воєнного стану

Термін «підходяща робота» визначений чинним трудовим законодавством. З 24 лютого, на час дії воєнного стану в Україні, для безробітних, які перебувають у статусі понад 30 днів, а також для тих, хто не має спеціальності і вперше працевлаштовується, підходящою є робота, яка не потребує кваліфікації та професійної підготовки.

16:04 15.06.2022