Уряд створив посаду Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб

Після повномасштабного російського вторгнення майже третина українців були вимушені покинути свої домівки – Держава реагує на це, створюючи інституційні засади для допомоги внутрішньо переміщеним особам.

15:32 29.06.2022

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Міністерство цифрової трансформації повідомляє, що понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг за рік роботи. Сьогодні на Гіді доступна інформація про понад 2200 держпослуг — про місце, терміни, вартість, результати їх отримання, а також необхідні документи та спосіб оскарження в разі потреби.

15:29 29.06.2022

З нагоди 26-річниці Дня Конституції відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку

Вчора, 28 червня, з нагоди 26-ї річниці Дня Конституції України відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку - борцю за незалежність і свободу українського народу.

10:49 29.06.2022