Дата: від до Скинути

Україна будуватиме європейську лібералізовану державу, але з потужним захистом на зразок ізраїльського – Президент під час спілкування з професорами та студентами вишів Ізраїлю

Після перемоги у великій війні, яку розв’язала Росія, Україна будуватиме європейську державу зі значною лібералізацією багатьох сфер і процесів, але з потужною системою безпеки й оборони на зразок ізраїльської. Про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час спілкування зі студентами та професорами провідних освітніх закладів Ізраїлю.

10:22 24.06.2022

Гарячі телефонні лінії Уряду допомагають. Мінветеранів

• Як добровольцю отримати статус учасника бойових дій? • За якими документами надається статус особи з інвалідністю внаслідок війни? • Як набути статусу члена сім’ї загиблого родині добровольця? • Як ветерану отримати психологічну та медичну допомогу?

10:20 24.06.2022

В Україні обирають кращу публіцистику на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за  кращу  публіцистичну роботу  в галузі журналістики. Твори приймають до 10 серпня.

16:54 23.06.2022

Гарячі телефонні лінії Уряду допомагають. МЗС

Для прийому звернень громадян у разі виникнення надзвичайних ситуацій за кордоном, загрози життю або здоров’ю громадян України за кордоном працює оперативна цілодобова гаряча лінія Міністерства закордонних справ України +38 044 238 15 88 та електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua.

12:40 23.06.2022

22 червня- День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня відзначається День cкорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме вранці 22 червня 1941 року відбулося бомбардування Києва. Незважаючи на пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року, нацистська Німеччина атакувала СРСР. Це день, коли український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала війна. Горем і болем війна увірвалася в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.  В цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані . Сьогодні, потерпаючи від військової російської агресії в Україні, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають нашу країну, нашу свободу. Українці продемонстрували тоді і показують зараз, силу духу і готовність боронити свої землі.    З нагоди цієї події та вшанування пам’яті полеглих воїнів у Другій світовій війні  представники Громадської організацї ветеранів України Катеринопільської територіальної громади на чолі з її головою Миколою Поліщуком здійснили покладання квітів до Братської могили на Кутянському кладовищі.   Схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько поклонімося захисникам рідної землі. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу .

12:24 22.06.2022

Безпека та спокій дітей – найвища цінність

Майже чотири місяці у нашій країні йде повномасштабна війна. В нашій області ситуація зараз спокійна та контрольована, проте це не означає, що сигнали повітряної тривоги треба ігнорувати.

15:11 21.06.2022

Безпека влітку: Правоохоронці Черкащини нагадують правила поведінки на воді

У спекотну погоду батьки відправляються з дітьми шукати прохолоди біля водойм. Правоохоронці попереджають усіх відпочиваючих на водоймах міста та району про заходи безпеки під час відпочинку біля водойм. Правила безпечної поведінки на воді та біля води:  діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих;  вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків;  не купайтеся i не пірнайте у незнайомих місцях, це можна робити у спеціально відведених місцях;  не можна запливати за обмежувальні знаки;  слід дуже обережно поводитися на надувних матрацах та іграшках, особливо, коли є вітер або сильна течія;  якщо течія вас підхопила, не панікуйте, треба пливти за течією, поступово i плавно повертаючи до берега;  не купайтеся в холодній воді, щоб не сталося переохолодження;  не можна гратися на воді у такі ігри, які можуть завдати шкоди;  не подавайте без потреби сигналів про допомогу;  не пірнайте під людей, не хапайте їх за ноги;  купатися рекомендовано вранці i ввечері;  не слід купатися наодинці;  не підпливайте до коловоротів, пароплавів i катерів;  не стрибайте головою вниз у місцях, глибина яких вам невідома. Важливо

15:09 21.06.2022