Мін‘юст спростив реєстрацію шлюбу в умовах воєнного стану

З початку повномасштабної війни одружилися майже 22 000 українських пар, що більше, ніж зазвичай. Це пов’язано зокрема з воєнним станом. Про реєстрацію шлюбів в умовах війни розповіла в ефірі Українського радіо заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць.

10:33 18.04.2022

Унормовано застосування вогнепальної зброї цивільними особами у період дії воєнного стану, – Уряд прийняв відповідну постанову

На засіданні Кабінету Міністрів України затверджено Порядок застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації та/або інших держав проти України у період дії воєнного стану.

10:35 17.04.2022

Посвідчення водія та техпаспорт знову в Дії

Цифрові документи знову доступні в застосунку Дія. Нагадаємо, що від початку російського вторгнення до України служби нацбезпеки вимкнули всі держреєстри, щоб захистити дані українців. Зараз Єдиний держреєстр транспортних засобів МВС відновив свою роботу в безпечному місці.

10:25 17.04.2022

Катеринопільську громаду відвідав Андрій Стріхарський

В рамках робочої поїздки народний депутат України Андрій Стріхарський зустрівся з активом та жителями селища. В ході зустрічі відбувся принципово-конструктивний діалог, під час якого обговорили ситуацію щодо забезпечення життєдіяльності Катеринопільської територіальної громади, закладів бюджетної сфери в галузях освіти та охорони здоров’я в умовах воєнного стану.

15:22 16.04.2022

Соціальна допомога та виплати в умовах воєнного стану

Державна соціальна допомога виплачуватиметься протягом дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування. Під час воєнного стану не потрібно звертатися за її перепризначенням або підтвердженням права на її отримання (постанова Кабінету Міністрів https://bit.ly/3Kq5WNI)

16:02 14.04.2022