Соціальна допомога та виплати в умовах воєнного стану

Державна соціальна допомога виплачуватиметься протягом дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування. Під час воєнного стану не потрібно звертатися за її перепризначенням або підтвердженням права на її отримання (постанова Кабінету Міністрів https://bit.ly/3Kq5WNI)

16:02 14.04.2022

Завершення навчального року у школах, вступна кампанія та переміщення закладів освіти: міністр освіти і науки України розповів про освітянські новини

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет вчергове долучився до марафону «Єдині новини», під час якого розповів про завершення 2021/2022 навчального року у школах, функціонування переміщених закладів освіти, а також цьогорічну вступну кампанію.

17:26 13.04.2022

Катеринопільська територіальна громада попрощалась з двома Героями, які загинули на Миколаївщині

Вчора у Катеринопільській територіальній громаді попрощалися з двома Героями Олександром Апостоловим та Григорієм Засуньком, які загинули 9 квітня внаслідок мінометного обстрілу на Миколаївщині, захищаючи Україну і майбутнє наших дітей.

17:00 13.04.2022