В Катеринопільській шкільній еко-теплиці зацвіли кали!

Наприкінці 2021 року на базі Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2 було урочисто відкрито шкільну теплицю, яку відремонтували, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Україно!», організованого Благодійним фондом «МХП-Громаді». В реалізації якого також взяли участь учні, їх батьки, педагогічний і обслуговуючий колективи ЗЗСО №2 та Катеринопільська селищна рада, яка виступила надійним партнером по його співфінансуванню.

15:00 11.04.2022

До Катеринопільської територіальної громади продовжують прибуваюти вимушені переселенці

З початку повномасштабного вторгнення російської армії на територію України до смт Катеринопіль та населених пунктів Катеринопільської територіальної громади на тимчасове проживання прибуло 928 внутрішньо переміщених осіб, з них 149 чоловіків, 440 жінок, 320 дітей та 19 осіб із інвалідністю. Майже всі вони розміщені в приватних будинках мешканців селища та сіл територіальної громади.

14:35 11.04.2022

В Україні запустили безоплатну платформу для допомоги в релокації бізнесу

Перезапуск економіки у воєнний час — одне з найпріоритетніших завдань уряду. Тому зараз дуже важливо, щоб бізнес продовжив діяти. За місяць із зони бойових дій евакуювали 216 підприємств і 97 із них вже відновили роботу на новому місці.

12:37 11.04.2022

Призов на строкову військову службу до війська у квітні-червні поточного року не проводитиметься

За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, у 2022 році не проводитиметься весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань.

12:13 11.04.2022