В Катеринополі  підтримали ініціативу «Посади дерево МИРУ»!

В Катеринополі підтримали ініціативу «Посади дерево МИРУ»!

Працівники та учні двох навчальних закладів селища - Катеринопільських ЗЗСО №1 та №2 підтримали ініціативу депутата Черкаської обласної ради, директора ТОВ “НВФ “Урожай” Олександра Воскобойніка і керівника ГО “Патріоти рідного краю” Юрія Романчі та взяли участь в акції "Посади дерево МИРУ", що проходить за їх підтримки в Черкаській області.

15:07 08.04.2022

Попри війну важливо стежити за станом свого здоров’я та вчасно звертатися до лікаря. Якщо ви в безпеці, піклуйтеся про себе та не відкладайте лікування на потім. Медичні заклади продовжують надавати допомогу усім, хто цього потребує. МОЗ інформує, як зробити ультразвукову діагностику (УЗД) безоплатно в умовах воєнного стану.

15:05 08.04.2022

На Черкащині в онлайн-школі «Абітурієнт–2022» відтепер можна поглибити знання і з математики

Безкоштовна онлайн-школа з математики «Абітурієнт–2022» розпочала свою роботу на Черкащині. Вона покликана допомогти дітям з числа внутрішньо переміщених осіб підготуватися до ЗНО в форматі національного мультипредметного тесту, що пропонується Міністерством освіти і науки цього року.

10:49 08.04.2022

Пам’ятка сільгосптоваровиробникам щодо проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах агресії російської федерації проти України.

Міністерство аграрної політики на продовольства України розробило пам’ятку сільгосптоваровиробникам при проведенні комплексу весняно-польових робіт в умовах агресії російської федерації проти України.

16:28 07.04.2022