150-річчя Лесі Українки: цикл лекцій, онлайн-зустріч, тематичні публікації

150 років з дня народження знакової письменниці та громадської діячки виповнюється 25 лютого. З 23 лютого на онлайн-ресурсах інституту розпочинається цикл інформаційних заходів, покликаних розкрити маловідомі грані особистості й творчості Лесі Українки.

11:19 25.02.2021

Відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-га річниця виведення військ з Афганістану.

10:45 15.02.2021

Відбулось  засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради

Відбулось засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради

09 лютого під головуванням селищного голови Володимира Коваленка,  відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, зокрема: про проекти рішень селищної ради щодо затвердження звітів про виконання сільських та селищного бюджетів  за 2020 рік; про прогнозовану потребу у фахівцях з вищою медичною освітою та взяття зобов’язань  щодо їх забезпечення безоплатним користуванням житлом; про погодження скорочення штату працівників комунального закладу “Катеринопільський будинок культури територіальної громади”;про проект програми профілактики злочинності в Катеринопільській територіальній громаді на 2021-2025 роки; про надання дозволу на видалення зелених насаджень;про визначення переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт;про прийняття на зберігання документів Катеринопільської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів та ін.

10:41 15.02.2021

До уваги жителів громади!

09 лютого, Катеринопільським селищним житлово-комунальним господарством  та ПП ″Регіон - плюс″  проведено роботу з посипки  протиожеледною сумішшю доріг  у селищі Катеринопіль, зокрема тротуарів, поворотів, крутих схилів та ін. Автомобільні дороги загального користування місцевого значення обслуговуються на Катеринопільщині ТОВ ″Дорбуд сервіс″, договір по зимовому експлуатаційному утриманні з яким, укладено Службою автомобільних доріг в Черкаській області, а отже, всі роботи  фінансуються  з обласного бюджету.

12:08 10.02.2021

Катеринопільський селищний голова Володимир Коваленко провів нараду з приватними підприємцями-перевізниками

29.01.2021 року, Катеринопільським селищним головою Володимиром Коваленком проведено нараду за участю приватних підприємців - перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських  маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Катеринопільській селищній територіальній громаді.

15:20 04.02.2021

Відбулось засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради

Нещодавно під головуванням селищного голови Володимира Коваленка,  відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, зокрема: про визначення відповідальних осіб за ведення військового обліку військовозобов'язаних та призовників; про погодження змін в структурі КЗ "Публічна бібліотека територіальної громади" Катеринопільської селищної ради; про організацію проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради; про затвердження інформаційних та технологічних карток на адміністративні послуги; про постановку на квартирний облік; про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості; щодо укладення договорів про відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Катеринопільській селищній територіальній громаді та інші питання, які належать до компетенції виконавчого комітету.

15:14 03.02.2021