До уваги мешканців Катеринопільської територіальної громади!

Виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради інформує про те, що за всіма видами довідок селищної ради та її виконавчого комітету необхідно звертатися жителям селища Катеринопіль до Центру надання адміністративних послуг, за адресою: смт Катернопіль, вул.Семена Гризла,12, який знаходиться за адміністративним приміщенням Катеринопільської селищної ради.

11:07 05.03.2021

Відбувся захід з нагоди 100-річчя від дня загибелі повстанського отамана Семена Гризла

Сьогодні, в селищі Катеринопіль  відбувся захід з  нагоди 100-річчя від дня загибелі кошового отамана Вільного козацтва Звенигородського повіту, генерального осавула Вільного козацтва (з 03.10.1917 року), повстанського отамана Семена Гризла.  У заході взяли участь селищний голова Володимир Коваленко, заступники селищного голови Костянтин Кисіль та Ірина Міненко, керівництво Звенигородської райдержадміністрації, працівники селищної ради, вчителі та учні освітніх навчальних закладів, жителі  Катеринопільської територіальної громади.  Також, з метою вшанування пам'яті військового та  громадського діяча часів УНР Семена Гризла на Катеринопільщину завітали гості з Черкащини, зокрема крайовий отаман Володимир Чепелуха, Уманщини, Монастирщини та Звенигородщини.

18:07 03.03.2021

Катеринопільський селищний голова Володимир Коваленко провів робочу нараду

Вчора селищний голова Володимир Коваленко  провів чергову робочу  нараду з керівниками  підприємств, закладів та установ комунальної власності, виконавчих органів та структурних підрозділів Катеринопільської селищної ради.

09:16 03.03.2021

3 березня -  Всесвітній день дикої природи

3 березня - Всесвітній день дикої природи

20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН на своїй 68-й сесії проголосила 3 березня – день підписання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, у 1973 році – Всесвітнім днем дикої природи з метою підвищення обізнаності про диких тварин та рослин у світі. Секретаріат CITES було визначено координатором з дотримання цього особливого дня для дикої природи в календарі ООН.

17:04 02.03.2021

У Катеринопільській багатопрофільній лікарні встановлено відеогастроколоноскоп

Вчора в Катеринопільській багатопрофільній лікарні відбулась дуже важлива і довгоочікувана подія - встановлення відеогастроколоноскопу в ендоскопічному кабінеті. Сучасний медичний апарат, який коштує 1 млн 300 тис. грн, придбано за сприяння благодійної організації Благодійний фонд ″МХП – Громаді″, сільгоспвиробників та приватних підприємств Катеринопільщини.

16:54 25.02.2021

150-річчя Лесі Українки: цикл лекцій, онлайн-зустріч, тематичні публікації

150 років з дня народження знакової письменниці та громадської діячки виповнюється 25 лютого. З 23 лютого на онлайн-ресурсах інституту розпочинається цикл інформаційних заходів, покликаних розкрити маловідомі грані особистості й творчості Лесі Українки.

11:19 25.02.2021