ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Допоможи захиснику України - здай кров, яка врятує йому життя!

Шановні жителі Катеринопільської територіальної громади, ви можете стати донорами крові для наших захисників.  Всім охочим здати кров необхідно записатися в приймальному відділенні КНП «Катеринопільська БПЛ» особисто або за телефоном 2- 22- 30.  Кожного охочого здати кров після запису буде повідомлено по мобільному телефону про день забору крові!

22:09:44 26.02.2022

Радою оборони Катеринопільської селищної територіальної громади прийнято рішення про запровадження комендантської години з 20:00 год. до 6:00 год.

До уваги керівників підприємств, установ та організацій різних форм власності, підприємців, які здійснюють свою діяльність на території Катеринопільської територіальної громади!

17:53:12 26.02.2022

Увага! Додаткове місце укриття!

Повідомляємо, у Катеринополі в підвальному приміщенні Укртелекому/ Укрпошта за адресою вулиця Соборна, 12а відкрито додаткове місце укриття! Вхід до нього із двору.

17:41:10 26.02.2022