ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Інформуємо жителів Катеринопільської територіальної громади щодо ситуації на її території станом на 27 лютого 2022року

До нашоі громади прибула рота Територіальної оборони Звенигородського району, яка веде патрулювання та забезпечує охорону важливих об’єктів інфраструктури на територіі громади.

18:46:32 27.02.2022

Інформація про відстежування українців за геолокацією не відповідає дійсності

Увімкнена геолокація на телефоні не допомагає ворогу проводити наведення на цілі. Про це повідомляють у Держспецзв’язку. Але закликають не поширювати у публічний доступ фото та відео із тегами вашої геолокації.

06:13:49 27.02.2022

Увага!!!Важливо!!!

На територію України у кожний населений пункт заїхали «сплячі групи». Вказані особи знімали квартири проживали там і чекали часу «Ч».

23:11:32 26.02.2022

Про систему оповіщення у разі повітряної тривоги в смт Катеринопіль

У Катеринополі налагоджено систему оповіщення. Її будуть включати у випадках повітряної тривоги. Почувши звуки сирени, потрібно терміново сховатись в місця укриття або в приміщення погребу чи кімнати без вікон. Розміщуватись в таких приміщеннях необхідно якнайближче до несучих стін.

23:06:20 26.02.2022