Звенигородське управління ГУ ДПС у Черкаській області інформує

Визначення суми процентів, сплачених платником ПДФО за іпотечний житловий кредит для податкової знижки

Порядок визначення суми процентів, сплачених платником податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) за користування іпотечним житловим кредитом з метою нарахування податкової знижки встановлено ст. 175 Податкового кодексу України. На цьому акцентує начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб у м. Черкасах та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Черкаській області Віталій Лушников.

08:51:25 08.11.2023

Володимир Жаврід – про мінімальне податкове зобов'язання для фізичних осіб

Новим резервом надходжень до місцевих бюджетів у 2023 році є мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, що належать до сільськогосподарських угідь. Про це говорить в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід. Першим роком, за який визначається МПЗ, є 2022 рік.

09:33:32 07.11.2023

ДПС встановлює факти продажу товарів через мережу Інтернет без застосування РРО/ППРО

Державна податкова служба України нагадує, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами (далі – Закон № 265).

10:18:09 06.11.2023

Про коригування податкових зобов’язань, нарахованих при постачанні товарів

Чи має право постачальник відкоригувати податкові зобов’язання, нараховані при постачанні товарів особі, яка реорганізувалася шляхом злиття (приєднання), у разі повернення таких товарів правонаступником?

12:33:33 03.11.2023

До зведеного бюджету протягом січня – жовтня 2023 року надійшло 976,8 млрд грн

Платники продовжують підтримувати нашу державу у складний воєнний час, сумлінно перераховуючи податки. Завдяки їх відповідальній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

12:32:42 03.11.2023

Подання заяви про повернення суми бюджетного відшкодування з ПДВ

Платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування ПДВ, здійснюють розрахунок бюджетного відшкодування та додають до декларації, зокрема, додаток 4.  Подання додатка 4 є обов’язковим при заповненні рядка 20.2 декларації.

12:29:59 03.11.2023

Черкащина – у трійці лідерів поміж областей України за темпами росту надходжень до місцевих бюджетів

Про це зазначив сьогодні в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід на нараді з головами громад Черкаського та Золотоніського районів, а також за участі керівників місцевих фінансових органів.

09:03:17 30.10.2023

Платникам податків Черкащини відшкодували більше мільярда гривень податку на додану вартість

Протягом січня – вересня 2023 року платниками Черкаської області заявлено до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 1 038,1 млн грн (на 490,6 млн грн більше, порівняно з показником за відповідний період минулого року).

09:00:29 30.10.2023