Уряд створив посаду Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб

Після повномасштабного російського вторгнення майже третина українців були вимушені покинути свої домівки – Держава реагує на це, створюючи інституційні засади для допомоги внутрішньо переміщеним особам.

15:32 29.06.2022

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Міністерство цифрової трансформації повідомляє, що понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг за рік роботи. Сьогодні на Гіді доступна інформація про понад 2200 держпослуг — про місце, терміни, вартість, результати їх отримання, а також необхідні документи та спосіб оскарження в разі потреби.

15:29 29.06.2022

З нагоди 26-річниці Дня Конституції відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку

Вчора, 28 червня, з нагоди 26-ї річниці Дня Конституції України відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку - борцю за незалежність і свободу українського народу.

10:49 29.06.2022

Відбулося   засідання «круглого столу»  з обговорення проекту рішення селищної ради щодо зміни типу та найменування Петраківського закладу загальної середньої освіти

Відбулося засідання «круглого столу» з обговорення проекту рішення селищної ради щодо зміни типу та найменування Петраківського закладу загальної середньої освіти

Нещодавно в Катеринопільській селищній раді відбулося засідання «круглого столу» з обговорення проекту рішення селищної ради щодо зміни типу та найменування Петраківського закладу загальної середньої освіти.

09:23 29.06.2022

Уряд виплатив близько 17,2 мільярда гривень допомоги на проживання 2,3 мільйонам внутрішньо переміщених осіб

Мінсоцполітики спрямувало наступний транш обсягом майже 6,2 мільярда гривень на виплату допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Про це інформує міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

14:28 28.06.2022

Благодійникам відтепер необов’язково реєструватися на соціальній платформі єДопомога, щоб допомагати онлайн

Відсьогодні стало ще зручніше та швидше допомогти онлайн усім, хто цього потребує. Благодійник може самостійно вирішувати: допомогти одразу чи після реєстрації.

14:22 28.06.2022

Тиждень пекельної спеки прогнозують в області

Причиною спекотної погоди на Черкащині впродовж цього тижня стане високий теплий антициклон. В умовах малохмарної погоди та великої тривалості дня повітря добре прогріватиметься. Максимальна температура перевищить позначку 30°. Про погоду на Черкащині розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

16:55 27.06.2022