Фінішувала атестаційна кампанія 2021 року

Атестація педагогічних працівників – важливий етап діяльності закладів освіти. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівників займаній посаді, присвоюються  кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

16:40 08.04.2021

До уваги представників соціально-орієнтованого бізнесу: юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців, сільгосптоваровиробників!

З настанням весни кожен, хто користується  дорогами загального користування в центрі нашої громади, зіштовхується з проблемою якості дорожнього покриття. Адже, більшість селищних доріг знаходяться в край незадовільному стані через те, що  не ремонтувалися роками.

21:25 07.04.2021

У селищі Катеринопіль проведено акцію "Здоров’я для всіх"

7 квітня у всьому світі відзначається Всесвітній день здоров’я – в день створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети.

12:00 07.04.2021

Шановні жителі Катеринопільської громади!

З настанням весни ми всі починаємо прибирати власні домоволодіння та прилеглі до них території. І як наслідок після такого прибирання, в населених пунктах громади, починають з’являтися додаткові купи зі сміттям та утворюватись нові стихійні сміттєзвалища.

18:23 02.04.2021

Шановні мешканці Катеринопільської територіальної громади,  керівники підприємств, установ, організацій, комунальних закладів та фізичні особи-підприємці!

Шановні мешканці Катеринопільської територіальної громади, керівники підприємств, установ, організацій, комунальних закладів та фізичні особи-підприємці!

Виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради звертається до вас із проханням активно взяти участь в проведенні двомісячника благоустрою населених пунктів Катеринопільської територіальної громади, який проходить з 15 березня по 14 травня 2021 року.

16:32 01.04.2021

Призначено начальника КП "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство"

Розпорядженням Катеринопільського селищного голови від 31.03.2021 № 103-к призначено з 1 квітня 2021 року Підгірного Петра Григоровича на посаду начальника комунального підприємства "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради на умовах контракту строком на 1 рік.

14:44 01.04.2021

Відбулось засідання комісії селищної ради з питань надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Катеринопільської селищної ради

Вчора, 31.03.2021, під головуванням заступника селищного голови-начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Катеринопільської селищної ради Ірини Міненко відбулось засідання комісії селищної ради з питань надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Катеринопільської селищної ради.

12:38 01.04.2021

У селищній раді відбулась чергова нарада

Селищний голова Володимир Коваленко провів чергову нараду з керівниками підприємств, закладів та установ комунальної власності, виконавчих органів селищної ради та структурних підрозділів апарату.

20:19 30.03.2021

Команда "Вікторія" Катеринопільської ДЮСШ отримала грошові премії за участь у Чемпіонаті України з футзалу

Сьогодні селищний голова Володимир Коваленко вручив грошові премії срібним призерам чемпіонату України з футзалу - команді "Вікторія" Катеринопільської ДЮСШ та подякував благодійникам Олександру Лісовому, голові фермерського господарства "АГРОДАНА", Віктору Кондратюку, приватному підприємцю та В'ячеславу Зайченку, керівнику ПП "АГРО ВІДРОДЖЕННЯ ВВ" за надані кошти для відзначення.

15:24 30.03.2021