18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

В цей день у світі відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

10:42 18.10.2023

На Студінському кладовищі встановлено дерев'яні щитки та прибрано місця поховань, які були пошкоджені дикими тваринами

У зв'язку з виявленням диких кабанів на Студінському кладовищі, які завдають значної шкоди на його території, сьогодні були встановлені чотири дерев'яні щитки між секціями огорожі, що знаходиться навколо кладовища та прибрано місця поховань, які були пошкоджені.

18:24 17.10.2023

В Україні запрацює пілотний проект з проведення масової оцінки земель

Уряд схвалив постанову № 1078 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо проведення масової оцінки земель». Документ розроблено Міністерством аграрної політики та продовольства України.

16:37 17.10.2023

Добірка корисних чат-ботів для ВПО

Ці програми допоможуть внутрішньо переміщеним особам знайти житло, влаштувати дитину в садок чи до школи, відшукати рідних тощо. У них ви отримаєте докладні інструкції для дій у таких ситуаціях.

16:21 16.10.2023

Після теплих вихідних похолодає, – Гідрометцентр

Наступні три доби будуть теплими з температурним фоном 15-16º. Про це інформує Черкаський обласний центр з гідрометеорології.   На сьогодні синоптики прогнозують невеликий дощ, температура – 14-19º. У суботу, 14 жовтня, буде сухо, сонячно і тепло. Температура вночі – 8-13º, вдень – 19-24º. У нічні та ранкові години можливі тумани. У неділю, 15 жовтня, очікуємо на дощ. Температура вночі – 9-14º, вдень – 17-22º. Новий робочий тиждень розпочнеться холодною, некомфортною погодою з осінніми дощами різної інтенсивності. Температурний фон знизиться майже вдвічі. Вночі – 5-10º тепла, вдень – 8-13º тепла.

15:53 13.10.2023