20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із раком молочної залози

Всеукраїнський день боротьби із раком молочної залози збігається зі всесвітньою кампанією з інформування про фактори ризику, діагностику, лікування та історії перемоги над цим типом раку. Інформаційна кампанія має назву Pinktober, або Рожевтень – адже символом боротьби з раком молочної залози є рожева стрічка.

12:32 20.10.2023

Громадська організація “Простір можливостей”

Громадська організація “Простір можливостей” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” зібрала та систематизувала інформацію про ветеранські осередки, що займаються психологічною чи фізичною реабілітацією, реінтеграцією до цивільного суспільства і мирного життя, або просто служить місцем, де ветерани можуть зібратись та поговорити про досвід, що їх об’єднує, створивши перший довідник ветеранських просторів України.

12:30 20.10.2023

Програма «ВідновиДІМ»: допомога у відбудові пошкоджених будівель

Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої – фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.

14:58 19.10.2023

Навчання на сапера за допомогою служби зайнятості

Президент України  Володимир Зеленський в одному зі своїх звернень зазначив, що майже третина території країни – під небезпекою через міни та снаряди, які досі лежать у нашій землі. Тому професія сапера зараз стає все більш актуальною.

14:47 19.10.2023

Для допомоги переселенцям - об'єднаємо зусилля!

13 жовтня, в приміщенні Катеринопільського відділу Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ проведений круглий стіл «Проблеми громадян України з числа ВПО», за участю керівників та інших представників соціальних служб, що опікуються внутрішньо переміщеними особами.

14:42 19.10.2023

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

В цей день у світі відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

10:42 18.10.2023