Дата: від до Скинути

Розширено перелік обов’язкових для надання через ЦНАП адміністративних послуг для ветеранів та їхніх родин

Зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523 “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” внесено на засіданні Уряду у п’ятницю, 9 червня.

14:44 12.06.2023

«Разом нам вдається долати виклики, спричинені війною», – Наталія Кравченко на зустрічі з представниками міжнародних організацій

Допомога вимушеним переселенцям, забезпечення речами першої необхідності, облаштування місць проживання – ці та інші гуманітарні питання Черкащині допомагають вирішувати міжнародні та всеукраїнські донори. Результати співпраці та нові потреби області обговорили сьогодні на третій загальній координаційній зустрічі з представниками Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) та представниками міжнародних організацій за участі першої заступниці очільника Черкащини Наталії Кравченко. Усебічна та оперативна гуманітарна допомога від партнерів дозволяє області вчасно реагувати та долати руйнівні наслідки, спричинені російською агресією стосовно цивільного населення.

10:55 09.06.2023

З неділі в області прогнозують дощі з грозами

Минає третина червня, проте, на жаль, атмосфера над Черкащиною скупа на дощі. Ще у п’ятницю та суботу на Черкащині домінуватиме антициклональний характер погоди – малохмарно та сухо. Високе червневе сонце дуже добре прогріватиме повітря і денна температура сягатиме 24-29º, вночі 12-17º. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

17:02 08.06.2023

У Херсоні Президент провів нараду щодо ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС

У межах робочої поїздки в Херсонську область Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої руйнуванням греблі Каховської ГЕС, організації забезпечення життєдіяльності на затоплених територіях та відновлення екосистеми регіону.

17:01 08.06.2023

У Черкаського обласного контактного центру з’явився сайт

Із 6 червня запрацював офіційний сайт Черкаського обласного контактного центру. Ресурс доступний за посиланням https://okc.ck.gov.ua. Наразі ще тривають роботи наповнення й оптимізації сайту, але користувачі вже мають змогу оперативно ознайомитися з важливою для себе інформацією для вирішення нагальних питань сьогодення. Так, зокрема, через сайт є можливість подати електронне звернення для подальшого його розгляду відповідними уповноваженими органами та установами. Також на сайті розміщені актуальні новини та довідкова інформація, що стосується питань внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх сімей, інших категорій населення у сфері соціального та цивільного захисту, юридичних новацій, психологічної підтримки, екології, охорони здоров’я, освіти, діяльності благодійних фондів та організацій, обороноздатності тощо.

16:57 08.06.2023

Шановні жителі Катеринопільської територіальної громади!

У зв’язку із руйнуванням Каховської ГЕС до нашої територіальної громади прибувають вимушені переселенці з міст, сіл, селищ, які проживали в зоні підтоплення та шукають прихисток. Наш обов’язок - допомогти їм у цей непростий час для нашої держави. Тому, вчергове звертаємось до вас з великим проханням при можливості прихистити в себе вимушених переселенців. Якщо Ви маєте таку можливість, телефонуйте за номером телефону 0987887578 Марина Красніцька.

11:14 08.06.2023

Олександр Кубраков провів у Херсоні оперативну нараду щодо ситуації на півдні

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков провів у Херсоні оперативну нараду щодо ситуації на півдні. У нараді також взяли участь керівник Штабу з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС – Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін, голови Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської ОДА, рятувальники.

18:00 07.06.2023

Розпочався прийом журналістських творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за найкращу публіцистичну роботу в галузі журналістики. Прийом творів на здобуття Премії триватиме до 10 серпня 2023 року.

16:30 07.06.2023

До постраждалих від підриву Каховської ГЕС населених пунктів будуватимуть водогони

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України будуватиме водогони до постраждалих від підриву Каховської ГЕС населених пунктів. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури ініціювало виділення на вчорашньому засіданні Уряду 1,5 мільярда гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії для будівництва магістральних водопроводів на півдні України.

12:01 07.06.2023