8 березня - Міжнародний день боротьби за права жінок

Сьогодні, 8 березня світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби за права жінок, який покликаний привернути увагу суспільства до жінки, можливостей її професійного та особистого зростання у кожній країні.

09:05 08.03.2024

Відбувся благодійний концерт під назвою "У Перемоги жіноче ім'я" на підтримку Збройних Сил України.

Вчора, 06 березня у Катеринопільському будинку культури територіальної громади відбувся благодійний концерт під назвою "У Перемоги жіноче ім'я" на підтримку Збройних Сил України.

11:08 07.03.2024

У Катеринополі  презентували книгу видатної жительки громади

У Катеринополі презентували книгу видатної жительки громади

«Мої мрії зі мною завжди» - під такою назвою у лютому 2024-го побачила світ збірка поезій уродженки Катеринополя Марії Волотовської. Це вже друга книга поетеси. До першої увійшла її пейзажна та любовна лірика. Друга вже містить поезії на історичні та соціально-політичні теми.

09:47 06.03.2024

У Катеринопільській громаді проведено змагання з футзалу у  рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

01 березня 2024 року у спортивному залі ДЮСШ "Колос" відбувся ІІ етап  змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу між командами Катеринопільського ліцею №1, Катеринопільського ліцею №2 та Вікнинською гімназією, які виборювали право участі в районному етапі.

16:59 04.03.2024

Відбулась нарада з питань виплати заробітної плати працівникам та утримання Катеринопільської багатопрофільної лікарні,

01 березня у селищній раді відбулась нарада з питань виплати заробітної плати працівникам та утримання Катеринопільської багатопрофільної лікарні, яку провів селищний голова Володимир Коваленко, за участю депутата обласної ради Олександра Коваленка, головного лікаря КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня" Людмили Борецької, працівників медзакладу та селищної ради.

15:00 04.03.2024

Семен Гризло - визначна постать в історії України

3 березня 1921 біля с. Новоселиця Звенигородського повіту, потрапивши в оточення, внаслідок проведення підрозділами Червоної армії каральної операції загинув Звенигородський кошовий Вільного козацтва Семен Гризло. Похований у Звенигородці на старому кладовищі.

10:39 03.03.2024