ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД "З ЛЮБОВ'Ю ДО УКРАЇНИ"

14 лютого в приміщенні Будинку культури територіальної громади відбувся благодійний мистецький захід "З любов'ю до України". Мета заходу - збір коштів, які буде спрямовано на реалізацію проєкту “Створення АРТ-простору для дітей з особливими освітніми потребами" в приміщенні Катеринопільського будинку дитячої та юнацької творчості.

16:30 15.02.2024

Відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-ї річниці виведення військ з Афганістану

Щорічно 15 лютого українці вшановують пам'ять воїнів-інтернаціоналістів, які віддали своє життя в боротьбі за мир. Афганська війна - одна з найтрагічніших сторінок історії. Цей день став особливим для учасників бойових дій на території інших держав і всіх, хто пам'ятає війну та відданість воїнів, які не повернулися з афганського полум'я.

15:40 15.02.2024

Вшанували пам'ять відомого земляка, кошового отамана Вільного козацтва Семена Гризла

Сьогодні, з нагоди річниці від дня народження кошового отамана Вільного козацтва Звенигородського повіту, генерального осавула Вільного козацтва (з 03.10.1917 року), повстанського отамана Семена Гризла, заступник селищного голови Ірина Міненко разом з вчителями та учнями Катеринопільського ліцею №1 поклали квіти до пам'ятного знака відомому земляку.

14:34 15.02.2024

До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Катеринопільської територіальної громади!

Повідомляємо, що 15 лютого 2024 року о 10.00 у великому залі Катеринопільської селищної ради ( 3-й поверх, вул Соборна,12 селище Катеринопіль) Центральним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці буде проводитись семінар з питань праці та безпеки праці для суб’єктів господарювання.

10:16 14.02.2024

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради

Відповідно до пункту 2 рішення виконавчого комітету селищної ради від 21.12.2023 №207 "Про план роботи виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради на І півріччя 2024 року", 21.02.2024 року о 14:00  годині у залі засідань селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради.

16:22 13.02.2024

До уваги внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Катеринопільської територіальної громади!

У середу, 14.02.2024 з 09:30 в приміщенні Центру надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради, що знаходиться за адресою: смт Катеринопіль, вул Соборна, 49а, представники Благодійного фонду "Право на захист" будуть проводити реєстрацію внутрішньо переміщених осіб (ВПО) для виплати грошової допомоги.

09:12 13.02.2024

Доводимо до відома жителів Катеринополя інформацію про зміну категорії населеного пункту.

Набув чинності Закон України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно- територіального устрою України» від 28.07.2023 № 3285-IX (далі-Закон). Прийнятим документом скасовано чинне з 1981 року радянське регулювання питань адміністративно-територіального устрою.

16:05 12.02.2024