Релокація бізнесу: у безпечні регіони переміщено вже 678 підприємств

За програмою релокації у безпечні регіони переміщено 678 підприємств. З них 68% (467 підприємств) вже відновили свою роботу. Загалом 1732 компаній подали заявки через платформу цифрової взаємодії для допомоги в релокації.

10:07 18.07.2022

Україна вже має 11,3 млрд кубів газу, «Нафтогазу» поставлене завдання мати 19 млрд кубів газу до опалювального сезону

Достатня кількість запасів газу й вугілля та готовність до екстрених ситуацій — серед основних аспектів підготовки до опалювального сезону. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів 15 липня.

08:56 18.07.2022

Відсьогодні запрацювала норма, за якою ВПО навіть без паспорта отримуватимуть соцпослуги та виплати

З 15 липня внутрішньо переміщені особи можуть ставати на облік, реєструватись та отримувати допомогу від держави навіть без наявності паспорта – на підставі довідки від Державної міграційної служби (ДМС) чи через застосунок Дія. Запрацювала відповідна урядова постанова, яку ініціювало Мінреінтеграції спільно з Мінсоц та ДМС.

15:53 15.07.2022

#Моя війна: понад 10 мільйонів людей із 43 країн світу дізнались правду про події в Україні

На міжнародній платформі «#Моя війна» опубліковано вже понад 3 тисячі історій про війну в Україні. Завдяки вбудованій можливості автоматичного перекладу на інші мови розповіді українців прочитали понад 10 мільйонів людей із 43 країн світу.

14:19 15.07.2022

Український культурний фонд запустив стипендії для відновлення діяльності митців та діячів культури

Для підтримки митців та діячів культури Український культурний фонд запускає новий ЛОТ «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності» у межах грантової програми «Дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії». Подання заявок триватиме з 18 липня до 3 серпня 2022 року включно.

10:09 15.07.2022

До відома сільгоспвиробників  Катеринопільської територіальної громади

До відома сільгоспвиробників Катеринопільської територіальної громади

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації (лист від 06.07.2022 року за № 359) з 01 липня 2022 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу»,в якій затверджено  Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва , ягідництва , виноградарства та тепличного господарства .

15:43 14.07.2022

Вступ-2022: тестування відбуватиметься у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах

Цьогоріч тестування вступників до закладів освіти України відбуватиметься у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (приміщеннях шкіл, університетів), створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи.

15:42 14.07.2022

Врегульовано питання надання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці

Ухваленою Урядом постановою № 783 передбачається удосконалення порядку надання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України. Документом внесені зміни до низки нормативно-правових актів, зокрема:

10:46 14.07.2022