Дата: від до Скинути

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та житлово-комунального господарства Катеринопільської селищної ради.

В роботі засідання постійної комісії взяли участь секретар селищної ради Наталія Цехмістренко, заступник селищного голови- начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я селищної ради Ірина Міненко, начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Альона Радзівіл, заступник начальника відділу бухгалтерського обліку Тетяна Новіцька та начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Максим Левчук. В ході засідання депутати розглянули проекти рішень з профільних питань та вирішили внести їх на розгляд сесії.

15:41 21.07.2022

Хакери атакували українські радіостанції та розповсюдили фейк про проблеми зі здоров’ям Президента України

Сьогодні було здійснено кібератаку на сервери та мережі радіостанцій TAVR Media. В управлінні радіогрупи – дев’ять провідних радіостанцій: Хіт FM, Radio ROKS, KISS FM, Radio RELAX, Мелодія FM, Наше Радіо, Radio JAZZ, Classic Radio і – віднедавна – Радіо Байрактар.

15:39 21.07.2022

В області домінуватиме лагідна тепла погода

Циклон, який тривалий час формував на Черкащині вересневу з грозовими дощами погоду, в найближчі три доби все ж «просунеться» далі на схід та послабне, тому в атмосферному «меню» Черкащини домінуватиме лагідна більш тепла погода. Температурний фон буде активно зростати і на 3-4º перевищить кліматичну норму.

14:41 21.07.2022

На Черкащині розпочався набір на посади поліцейського офіцера громади

На Черкащині розпочався набір на посади поліцейських офіцерів до Золотоніської, Будищанської, Корсунь-Шевченківської, Чорнобаївської, Драбівської територіальних громад. Про це інформують в Національній поліції області.

14:40 21.07.2022

Національний банк України змінив рівень фіксованого офіційного курсу гривні до долара США

Офіційний курс гривні до долара США і надалі лишатиметься фіксованим. Змінено тільки його рівень – до 36,57 грн/дол. США. Це необхідно, щоб підтримати стійкість економіки під час війни.

14:39 21.07.2022

Крок за кроком посилюємо сектор безпеки й оборони Черкащини, – Ігор Табурець

Нові, прохідні і такі необхідні. Сьогодні автопарк рятувальників Черкащини поповнили трьома автівками. Вони дозволять надзвичайникам ще оперативніше реагувати на виклики та загрози. , наголосив очільник Черкащини Ігор Табурець.

11:04 21.07.2022

Прем’єр-міністр провів селекторну нараду з головами областей щодо підготовки закладів освіти до навчального року

Навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені в готовність до використання за призначенням. Про це йшлося під час селекторної наради з очільниками регіонів під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

11:00 21.07.2022

Відбулося засідання постійної комісії з  питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища Катеринопільської селищної ради.

Відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища Катеринопільської селищної ради.

20 липня 2022 року в рамках підготовки до шостого засідання 21 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання депутати, що входять до постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища Катеринопільської селищної ради розглянули проєкти рішень із земельних питань та прийняли по них відповідні висновки, які будуть подані на розгляд сесії.

10:56 21.07.2022

В Україні дозволили другу бустерну дозу від COVID-19 людям 60+ та людям із хронічними хворобами

В Україні дозволили введення другої бустерної дози вакцини проти коронавірусної хвороби усім людям віком від 60 років, а також людям віком 18-59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу COVID-19.

10:08 21.07.2022