Відбулося засідання "круглого столу"

12 травня 2021 року у рамках громадського публічного обговорення, спрямованого на врахування законних інтересів громадян при прийнятті рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади, відбулося засідання "круглого столу", у якому взяли участь депутати селищної ради, керівники закладів освіти, представники органів місцевого самоврядування, профспілкової організації, органів громадського самоврядування закладів освіти, батьківської громадськості, інших зацікавлених осіб.

21:00 13.05.2021

Селищний голова Володимир Коваленко привітав медичних сестер зі святом

З нагоди Всесвітнього дня медичних сестер селищний голова Володимир Коваленко відвідав Катеринопільську багатопрофільну лікарню та Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги, щоб особисто привітати медичних сестер, фельдшерів із професійним святом. Вітаючи із святом, він виніс щиру вдячність їм за чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашої громади. Він зауважив, що складно навіть уявити нашу медицину без медичної сестри. Адже, це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я - головні цінності для кожного. Саме вони виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже ставлення та лагідне слово відіграють чималу роль у процесі видужання хворого.

16:17 12.05.2021

Наші футболісти знову найкращі!

Вчора, 11.05.2021 року, на стадіоні «Колос» в Катеринополі відбувся товариський турнір, в якому взяли участь команди ДЮСШ з м Смоліне Кіровоградської обл. , ДЮСШ Єрківської громади, та ДЮСШ «Колос» смт Катеринопіль.

16:05 12.05.2021

Привітання з Всесвітнім днем медичних сестер

Шановні медичні сестри Катеринопільської територіальної громади!   Від імені  депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто вітаю Вас з  професійним святом – Всесвітнім  днем медичних сестер.  Медична сестра — це не тільки професія, це покликання. Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Саме Ви першими прийняли бій з новим ворогом людства – коронавірусом COVID-19 і надалі продовжуєте боротися за життя та здоров”я громадян ризикуючи своїм власним.  У цей святковий день прийміть слова щирої вдячності за Ваш професіоналізм, самовідданість, відповідальність у благородній справі та врятовані людські життя.  Від щирого серця зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та добробуту.Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею.

11:05 12.05.2021

У Катеринопільській селищній раді триває підготовка до чергового пленарного засідання сесії.

Основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій, які нещодавно відбулися. Юрій Колісник провів засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та житлово-комунального господарства, а Лідія Мандрика провела засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, материнства та дитинства, у справах сім'ї, молоді та спорту. Депутати працювали над профільними питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд 7-ї сесії селищної ради VIII скликання.

12:04 11.05.2021

Відбудеться засідання "круглого столу" з обговорення проектів рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади

Катеринопільська селищна рада проводить  засідання «круглого столу»  з обговорення проектів рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади.

10:00 11.05.2021

У селищі Катеринопіль вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та померлих ветеранів

З нагоди відзначення 76-річниці з Дня Перемоги у Катеринопільській громаді провели урочисте покладання квітів до пам’ятників, пам'ятних знаків пов'язаних із подіями Другої світової війни.

21:42 08.05.2021