Дата: від до Скинути

Відбудеться засідання "круглого столу" з обговорення проектів рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади

Катеринопільська селищна рада проводить  засідання «круглого столу»  з обговорення проектів рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади.

10:00 11.05.2021

У селищі Катеринопіль вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та померлих ветеранів

З нагоди відзначення 76-річниці з Дня Перемоги у Катеринопільській громаді провели урочисте покладання квітів до пам’ятників, пам'ятних знаків пов'язаних із подіями Другої світової війни.

21:42 08.05.2021

Вчителі Катеринопільського ЗЗСО №2 провели урок звитяги біля Меморіалу Слави для учнів 11-х класів

Напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для учнів 11-х класів Катеринонопільського ЗЗСО №2, був проведений урок звитяги біля Меморіалу Слави. Вчителі історії Фартух П.С. та Коваленко В.В. розповіли учням про участь жителів Катеринопільщини у Другій світовій війні, про їхню боротьбу з окупантами та створення партизанських груп.

15:00 07.05.2021

Привітали ветеранів Другої світової війни

Напередодні Дня пам’яті та примирення селищний голова Володимир Коваленко разом з головою Черкаської обласної ради Анатолієм Підгорним та депутатом обласної ради Олександром Коваленком відвідали ветеранів Другої світової війни, що проживають у Катеринопільській територіальній громаді.

14:59 07.05.2021

Підписано Меморандум про співпрацю та партнерство

Сьогодні, селищний голова Володимир Коваленко підписав чотирьохсторонній Меморандум про співпрацю та партнерство між виконавчим комітетом Катеринопільської селищної ради,  БО "Благодійний фонд "МХП - Громаді", ТОВ "Науково-виробнича фірма  "Урожай" та  ВП Катеринопіль ТОВ "Науково-виробнича фірма "Урожай".

15:08 05.05.2021